• Chceš klikačku? zde
  • Chceš být SB? zapiš se zde!

!!!KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!!

Alice inf. ....

14. května 2010 v 15:40 | Happy Small Birdie |  Alice
Alice Cullen se narodila v roce 1901 jako Mary Alice Brandon, je upír se schopnostmi jasnozřivosti (vidí do budoucna), a je členem Cullenovic rodiny. Je přítelkyní Jaspera Hale a adoptovanou dceru Carlisle a Esme Cullenovýh. Alice je adoptivní sestra Emmetta a Edwarda Cullena, stejně jako adoptivní sestra Rosalie Hale. Alice se v třetím díle Twilight Sagy Eclipse stane adoptivní sestrou Belly Cullenové a nevlastní tetou Renesmee Cullen. Také má sestru Cynthiu Brandon, a má neteř (Cynthia dcera), žijících v Biloxi.

V roce 1920, poté, co byla institucionalizovana její rodina, neznámý upír proměnil Alice v upíra, aby ji zachránil od neúprosného vraha Jamese který šel v Pevním díle Twilight Sagy i po Belle. Později, když byla zavedena díky své schopnosti k lásce svého života, Jasperovi, začli jako dvojice život s mírovým sabatem rodiny Cullenových.

Alice raná historie je velmi vágní, protože ona si nic ze svého lidského života nepamatuje a probudila se sama jako upír. To nakonec ukázalo, že se narodila kolem roku 1901 v Biloxi, Mississippi a byla držena na psychiatrii, protože měla předtuchu, která zesílila v její "zvláštní schopnosti", když byla změněna v upíra. Zatímco na azyl byla vždy držena v temné cele, což je další důvod, proč si pamatovala tak málo. Alice byla měněna od neznámého upíra, který pracoval na azylu, aby bylo možné ochránit ji před Jamesem, upírským stopařem, který byl odhpdla že jí uloví. Ona a Bella jsou pouze dva lidé kterým se podařilo uniknout ze spáru Jamese. Narozdíl od většiny svých adoptivních členů rodiny vyvinula své svědomí sama, které jí bránilo v krmení na lidech. Později měla vidění Jasper s rodinou Cullen. Při sledování této vize, zjistila, že Jasper je v prázdné restauraci a oba se přestěhovaal do domu Cullenových '. Poté, co udělali takový výzkum Alice našla hrob, a zjistila, že den uzavření jejího náhrobku je shodný s dnem jejího přijetí do azylu .Přes její výzkum se dodatečně zjistila, že má sestřičku jménem Cynthia Brandon, a že Cynthia dcera, Alice neteř, je stále naživu v Biloxi.

P.S. Text sem kopírovala z angličtiny  a přetvářela ho aby česky dával smysl....dalo mi to docela práci ale peřsto tam budou drobné nesrovnalosti...

!!!KOPÍROVAT SE ZDROJEM!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.